KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108364

nr 1610 8364

1800-tal, Kreatur. Signerad. Olja på duk, 17x24 cm, yttermått inklusive ram: 34x41 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 april 2024
kl 18:25:46